Αγαπητά Μέλη, Παρακαλούμε όπως μας ενημερώσετε για τυχόν ζημίες που έχει υποστεί η επιχείρησή σας από τηναπαγόρευση εξαγωγών στη Ρωσία, προκειμένου να προβούμε στις δέουσες παρεμβάσεις για την αποκατάστασή τους στα αρμόδια Υπουργεία.
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)
Αγαπητά Μέλη, Παρακαλούμε όπως μας ενημερώσετε για τυχόν ζημίες που έχει υποστεί η επιχείρησή σας από τηναπαγόρευση εξαγωγών στη Ρωσία, προκειμένου να προβούμε στις δέουσες παρεμβάσεις για την αποκατάστασή τους στα αρμόδια Υπουργεία.