Στη συνεδρίαση του «3ου Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου Επιχειρήσεων» που πραγματοποιήθηκε στην «καρδιά» της Ευρωπαϊκής Ένωσης, στις Βρυξέλλες συμμετείχε ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Σερρών κ. Χρήστος Μέγκλας. Με κεντρικό μήνυμα «Η Ευρωπαϊκή Ένωση να γίνει περισσότερο φιλική προς τις επιχειρήσεις» , επιχειρηματίες – εκπρόσωποι των Επιμελητηρίων απ’ όλη την Ευρωπαϊκή Ένωση πήραν μέρος στο «3ο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο Επιχειρήσεων» που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 16 Οκτωβρίου 2014 στις Βρυξέλες. Το Ευ…..
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)