Το Επιμελητήριο και το Ωδείο Σερρών Βασίλη Ταπέ συνδιοργανώνουν και παρουσιάζουν μια βραδιά μουσική αφιερωμένη στον Μάνο Χατζιδάκι με τίτλο : …..ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ …….ΠΡΟΣΚΑΛΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ σε αυτό το μοναδικό αφιέρωμα!
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)
Το Επιμελητήριο και το Ωδείο Σερρών Βασίλη Ταπέ συνδιοργανώνουν και παρουσιάζουν μια βραδιά μουσική αφιερωμένη στον Μάνο Χατζιδάκι με τίτλο : …..ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ …….ΠΡΟΣΚΑΛΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ σε αυτό το μοναδικό αφιέρωμα!