Όσον αφορά την εκλογική διαδικασία, σας ενημερώνουμε ότι τηρούνται όλες οι προβλεπόμενες από το νόμο διαδικασίες και ότι οι υπάλληλοι του Επιμελητηρίου είναι στη διάθεση όλων των μελών μας. Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΚΛΑΣ
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)
Όσον αφορά την εκλογική διαδικασία, σας ενημερώνουμε ότι τηρούνται όλες οι προβλεπόμενες από το νόμο διαδικασίες και ότι οι υπάλληλοι του Επιμελητηρίου είναι στη διάθεση όλων των μελών μας. Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΓΚΛΑΣ