ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΟΥ, δίνει την δυνατότητα να αναπτύξουν δυναμικά την εξωστρέφειά τους, καθώς φέτος αναμένεται ρεκόρ επισκεψιμότητας στην 83η ΔΕΘ!
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)
ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΤΟΥ, δίνει την δυνατότητα να αναπτύξουν δυναμικά την εξωστρέφειά τους, καθώς φέτος αναμένεται ρεκόρ επισκεψιμότητας στην 83η ΔΕΘ!