ΘΕΜΑ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΤΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΠΑνΕΚ 2014-2020, «ΨΗΦΙΑΚΟ ΒΗΜΑ» ΚΑΙ «ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΑ» ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ
Στο πλαίσιο του σχεδιασμού σειράς ενημερωτικών εκδηλώσεων από την Ειδική Γραμματεία ΕΠ ΕΤΠΑ & ΤΣ/Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης του ΕΠΑνΕΚ και τον ΕΦΕΠΑΕ, η ΚΕΠΑ-ΑΝΕΜ, Εταίρος-Περιφερειακή Μονάδα του Ε.Φ.Ε.Π.Α.Ε. με χωρική και επιχειρησιακή ευθύνη στις Περιφέρειες της Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας, σε συνεργασία με το Επιμελητήριο Σερρών, διοργανώνουν ανοικτή ενημερωτική εκδή…..
![](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2022/03/IMERIDAKEPAPSIFIAKOVIMAALMA15_F21712.10.2018.jpg)