Στηρίζοντας τον αγροτικό τομέα και επιδιώκοντας τη δικτύωση και εξωστρέφεια των αγροτικών επιχειρήσεων – μελών του, το Επιμελητήριο Σερρών συμμετέχει στην 28η Διεθνή Έκθεση Γεωργικών Μηχανημάτων, Εξοπλισμού & Εφοδίων «AGROTICA» στο Περίπτερο 2 Stand No 14.
Η μεγαλύτερη πανελλαδικά Έκθεση για τον Αγροτικό Κλάδο, «AGROTICA 2020», πρόκειται να λάβει χώρα από 30 Ιανουαρίου έως 2 Φεβρουαρίου 2020 στο Διεθνές Εκθεσιακό Κέντρο της ΔΕΘ HELEXPO στη Θεσσαλονίκη.
Σας προσκαλούμε να επισκεφθείτε …..
![](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2022/03/Agrotica_FBBANNER_F4940.jpg)