Στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων «παίΖΟΥΜΕ με τον Έρωτα» του Κέντρου Πολιτισμού της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας, θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 14 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 21:00, η Συναυλία «Από τη Βιέννη με αγάπη» της Ορχήστρας Orpheus Kammerorchester Wien σε live streaming από τη Βιέννη. Η συναυλία αυτή θα είναι αφιερωμένη στη στήριξη της προσπάθειας του Επιμελητηρίου Σερρών για την ενίσχυση του Γενικού Νοσοκομείου Σερρών.
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)