Η Τελετή Βράβευσης των επιτυχόντων παιδιών των μελών του Επιμελητηρίου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση αποτελεί μία τελετή – θεσμό που εγκαινιάζει τις εκδηλώσεις του Επιμελητηρίου για κάθε νέα χρονιά. Μετά από την περσινή δύσκολη χρονιά που η πανδημία και τα μέτρα που είχαν ληφθεί δεν επέτρεπαν την διεξαγωγή της τελετής, φέτος η διοργάνωση θα διεξαχθεί κανονικά, εφόσον βέβαια το επιτρέπουν οι υγειονομικές συνθήκες.
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)