Στις 11 Δεκεμβρίου 2010 στο Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Πειραιά πραγματοποιήθηκε η απολογιστική συνέλευση του Εθνικού Επιμελητηριακού Δικτύου Ελληνίδων Γυναικών Επιχειρηματιών. Από το Επιμελητήριο Σερρών συμμετείχε η Γενική Γραμματέας του Επιμελητηρίου και Πρόεδρος του Δικτύου στις Σέρρες , κ. Τσιαπάρα Ελένη. Στη συνέλευση η Διευθύνων Σύμβουλος του ΕΟΜΜΕΧ, κ. Αθηνά Λάζου, παρουσίασε το μνημόνιο συνεργασίας που υπογράφτηκε μεταξύ του Δικτύου και του ΕΟΜΜΕΧ και αναλύθηκαν οι δυνα…..
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)