«Αγαπητοί Συνάδελφοι,Το Επιμελητήριο Σερρών σε συνεργασία με το Δίκτυο Βιολογικών Προϊόντωνδιοργανώνουν Ημερίδα και Ανοιχτή Συζήτηση για τη Βιολογική Γεωργία με θέμα:«Τα Καινοτόμα Προϊόντα – οι νέες καλλιέργειες και οι προοπτικές»Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Ιουνίου 2012 και ώρα 19:00 στοΕπιμελήτηριο (3ος όροφος, αίθουσα «Γεώργιος Χρηστίδης»)Σας αποστέλλουμε το Πρόγραμμα της Ημερίδας και σας προσκαλούμε νασυμμετάσχετε.Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ!Ο ΠρόεδροςΧρήστος Μέγκλας» …..
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)