Προηγήθηκε η Φλόγα της Αγάπης, στο πλαίσιο της 16ης Πανελλήνιας Λαμπαδηδρομίας Αιμοδοσίας την οποία υποδέχτηκαν ο Πρόεδρος και η Διοίκηση του Επιμελητηρίου, μαζί με πλήθος επισκεπτών και θεατών, εν μέσω θαυμασμού και χειροκροτημάτων.
![Επιμελητήριο Σερρών Επιμελητήριο Σερρών](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΕΒΕΣ_ΥΨΗΛΗ-ΑΝΑΛΥΣΗ.jpg)
Προηγήθηκε η Φλόγα της Αγάπης, στο πλαίσιο της 16ης Πανελλήνιας Λαμπαδηδρομίας Αιμοδοσίας την οποία υποδέχτηκαν ο Πρόεδρος και η Διοίκηση του Επιμελητηρίου, μαζί με πλήθος επισκεπτών και θεατών, εν μέσω θαυμασμού και χειροκροτημάτων.