Ο Πρόεδρος, Χρήστος Μέγκλας, και το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Σερρών σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα & μία Δημιουργική Νέα Χρονιά γεμάτη υγεία!
![](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2022/03/SerExpo_xmas_2020_2_F14269.jpg)
![](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2022/03/thumbnail(1)_F30106.jpg)
ΣΥΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥ Ν. ΣΕΡΡΩΝ ΥΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΥΠΟΔΟΜΩΝ & ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
Ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Σερρών, Χρήστος Μέγκλας, συμμετείχε σε Σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε σήμερα, Τετάρτη 23 Δεκεμβρίου 2020, στο Διοικητήριο Σερρών υπό τον Αντιπεριφερειάρχη Σερρών, Παναγιώτη Σπυρόπουλο, παρουσία του Υπουργού Υποδομών & Μεταφορών, Κων/νου Καραμανλή, για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι επιχειρήσεις του Νομού μας από την πανδημία του κορωνοϊού.