Κατεβάστε τα συνημμένα αρχεία…..
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ
Κατεβάστε τα συνημμένα αρχεία…..
![](https://www.serreschamber.gr/wp-content/uploads/2022/03/1_F18114.jpg)
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ
Συνάντηση με την διοίκηση του Εμπορικού Συλλόγου Σερρών είχε το απόγευμα της Τετάρτης 17/11/2021 ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Αθανάσιος Μαλλιαράς, στο πλαίσιο των επαφών που πραγματοποιεί με όλους τους φορείς του Νομού.
Η συζήτηση επικεντρώθηκε κυρίως στα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο εμπορικός κόσμος λόγω της γενικότερης οικονομικής δυσπραγίας αλλά και την επιδείνωση της κατάστασης εξαιτίας των μέτρων για την πανδημία καθώς και τις ανατιμήσεις των πρώτων υλών.